Wynajem samochodów osobowych i dostawczych Konin i okolice. Hyundai i30, Opel Insignia, Renault Clio kombi, Kia Ceed. Najniższe ceny.

Wynajem samochodów osobowych Konin. Zapraszamy do zapoznania się z gamą  aut osobowych jakie mamy Państwu do zaoferowania. Oferujemy szeroki wybór pojazdów, różnych klas znanych i cenionych marek, dlatego do Państwa dyspozycji pozostawiamy na przykład: Hyundai, Opel, Renault, Kia,Ford  oraz Chrysler. Ponadto jesteśmy w posiadaniu: busów, aut dostawczych, aut z windą, ciężarówek, busów typu chłodnia, przyczepek.

Masz auto w naprawie? Szukasz auta na czas naprawy?

Twoje auto odmówiło posłuszeństwa, przysłowiowe cztery kółka są  Ci na co dzień niezbędne ?  Lepiej trafić  nie mogłeś. Mamy idealną propozycję dla osób, które potrzebują auta na krótszą chwilę. Dysponujemy sprawdzonymi pojazdami o różnych parametrach.

Konkurencyjne ceny z niewielką kaucją.

W swojej ofercie proponujemy wynajem krótko oraz długoterminowy. Jesteśmy otwarci, ponadto oferujemy atrakcyjne zniżki dla stałych klientów. Nie będziesz sam – pomożemy Ci w doborze auta oraz wypełnieniu wszelkich formalności. Innymi słowy: jesteśmy do dyspozycji w trakcie całego procesu.

Auta dopasowane to Twoich potrzeb

Nasze pojazdy wyposażone są w ABS,ESP, Radio z mp3, klimatyzację, komputer pokładowy, wybrane auta posiadają również instalację LPG oraz Hak. Jesteśmy w posiadaniu aut zastępczych. Nasze auta są nowoczesne oraz dzięki regularnym przeglądom bezpieczne. Naszą flotę zaopatrują samochody napędzane przez silniki wysokoprężne (diesel) oraz benzynowe. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Podsumowując jesteśmy w stanie zapewnić auta dopasowane do każdych wymagań.

Jeżeli interesuje Cie wypożyczenie busa skorzystaj z tego linka klik

Nasz partner: dmuchance.co

Wynajem samochodów Konin
Wynajem samochodów Konin