Wynajem busa Konin

Wynajem busa Konin. Zapoznaj się z naszą ofertą aut dostawczych, posiadamy szeroki wybór samochodów.
Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy auta takich marek jak Renault, Opel, Fiat oraz Volkswagen.

Potrzebujesz przewieźć coś większego ?

Stanąłeś przed wyzwaniem przetransportowania czegoś większego i nie posiadasz auta ? Być może wyprawiasz przyjęcie lub zajmujesz się cateringiem i potrzebujesz samochód typu chłodnia? Dobrze trafiłeś, sprostamy Twoim oczekiwaniom 🙂 Oferujemy wynajem aut typu: bus, bus osobowy, bus chłodnia, bus wyposażony w ,,windę” mieszkańcom Konina oraz pobliskich miejscowości. W skład naszej załogi wchodzą auta uznanych marek, dlatego możemy dostosować je do potrzeb każdego klienta. Dysponujemy pojazdami o ładowności do 3,5t o różnej zabudowie.

Wycieczka, wyjazd rodzinny, delegacja – busy osobowe

W ofercie naszej wypożyczalni znajdziecie również Państwo busy z 8 miejscami dla pasażerów. Dzięki bogatemu wyposażeniu (w tym również audio-video) każda podróż stanie się przyjemnością.

Przeprowadzki, przewóz rzeczy ciężkich – bus z windą, wynajem busa Konin

Jako jedni z nielicznych wypożyczamy busa z windą towarową – Renault Mascott. Jest to pojazd o dużej przestrzeni ładunkowej, w której zmieścimy na przykład znaczną ilość mebli lub innych towarów, które chcemy przewieźć. Zainstalowana winda to przede wszystkim ulga dla naszego kręgosłupa 🙂 Istotnym faktem jest to, że pojazd może prowadzić każdy kierowca z prawem jazdy kat.B. Świadczymy również usługi w zakresie przeprowadzek oraz transportu.

Bus chłodnia

Opel Vivaro – to propozycja dla wszystkich, którzy stanęli przed potrzebą przetransportowania artykułów spożywczych lub rzeczy szybko psujących się. Pojazd wyposażony jest w bardzo wydajny system chłodzenia oraz odpowiednią zabudowę zapewniającą higienę.

Wypożycz busa za granicę

Rozumiemy naszych klientów 🙂 wyjazd do pracy, na wakacje poza granice naszego kraju ? żaden problem

Atrakcyjne ceny, niska kaucja

Oferujemy wynajem krótko oraz długoterminowy, w cenach dostępnych dla każdego.

Ponadto: zapewniamy pomoc w doborze aut, minimum formalności oraz atrakcyjne zniżki w przypadku stałej współpracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany autami osobowymi przejdź proszę tu: klik

wynajem busa Konin i okolice

partnerzy:

www.dmuchance.co

www.lokalkuchcik.pl